£8,90/h + zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Anglii na produkcji pizzy bez języka od zaraz 2018 w Manchesterze

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2018 z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2018 04:39

Fabryka gotowej żywności z Manchesteru poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Anglii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej przy taśmie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Manchester

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 8,90 GBP/h brutto + mieszkanie

Start: od zaraz

Umowa: do końca roku 2018 z opcją przedłużenia

Zadania:

Stojąca praca przy taśmie polegająca na układaniu składników na blacie ciasta oraz przy kontroli jakości wyrobów i ich pakowaniu.

Wymagania:

– dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość

– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej oraz język angielski

– osoby przebywające obecnie w Wielkiej Brytanii będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności

Oferujemy:

– zatrudnienie na brytyjskich warunkach za pośrednictwem legalnie działające agencji

– terminowe wypłaty w formie tygodniówek

– możliwość wspólnego zakwaterowania dla par

– pomoc polskiego rezydenta przy wszystkich formalnościach

– zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy bezpłatnie

– możliwość wyrobienia nadgodzin oraz pracy w weekendy (płatne + 50% stawki wyjściowej)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem:

“Produkcja pizzy Manchester 05/18”

emial: red.dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za wszystkie wysłane aplikacje. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 1165ae3d9fccc6ec

9 komentarzy na “Dla par dam pracę w Anglii na produkcji pizzy bez języka od zaraz 2018 w Manchesterze”

  1. Produkcja pizzy Manchester 05/18 na 29 kwietnia 2018 @ 13:17

    Dzień dobry,
    wraz z przyjacielem jesteśmy zainteresowani oferowaną pracą. Język angliekski mamy komunikatywny. Rozpocząć możemy od zaraz.
    Dziękujemy

  2. Witam! Czy ogloszenie nadal aktualne ? Mieszkamy z narzeczoną w Londynie . Mój angielski bardzo dobry jej podstawowy/komunikatywny

  3. Witam.Chętnie podejmę się tej pracy. Mieszkam w Bolton i posiadam insurance number J.angielski w trakcie nauki Proszę o kontakt nr.tel.07747207617

  4. Witam ,jestem wraz z narzeczoną zainteresowana ofertą pracy. Mieszkamy na terenie Wielkiej Brytanii ,dość blisko Manchesteru i jesteśmy w stanie podjąć prace dosłownie od zaraz. Czy jest jakiś numer telefonu by bezpośrednio sie z kimś skontaktować i porozmawiać co i jak wyglada? Dodam także ,iż przez ostatnie pół roku pracowałyśmy w fabryce na produkcji wiec mamy doświadczenie. Pozdrawiam!

  5. Produkcja pizzy Manchester 05/18 na 4 maja 2018 @ 14:11

    Witam przebywam cały czas na terenie Anglii. Mieszkam nie daleko Manchester. Posiadam własny transport. Jestem gotowy do pracy cały czas.

  6. Marzena na 7 maja 2018 @ 18:32

    Przebywam w Anglii, bez znajomości języka

  7. dorota karalus na 10 maja 2018 @ 21:16

    Witam. Wraz z mezem mieszkamy w Manchester ( Irlam). Podejmiemy prace od zaraz. Wczesniej pracowalismy 2 lata w Londynie rowniez w gastronomii. J. angielski podstawowy.

  8. Nadal aktualne ?

  9. grabowska.sara na 22 czerwca 2018 @ 18:07

    Proszę o kontakt 505995424

Zostaw odpowiedź do Marzena