£do uzgodnienia

Aktualna oferta pracy w Anglii dla kierowcy kat.B – vana Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 14:59

Firma kurierska z Birmingham zatrudni pracownika na stanowisko kierowca vana przy dostarczaniu przesyłek. Oferta pracy w Anglii dla kierowców kat.B. Oferta wyłącznie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca vana

Miejsca zatrudnienia: różne lokalizacje – Birmingham, Nottingham, Wigan, Hemel Hempstead, Warrington

Zarobki: do ustalenia z pracodawcą

Obowiązki:

  • Pracownik będzie rozwoził przesyłki do odbiorców.
  • Dziennie do rozwiezienia będzie ok 120 sztuk.
  • dbanie o samochód służbowy

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane osoby z własnym samochodem – vanem
  • posiadanie angielskiego prawa jazdy – wystarczy również wymiana polskiego na angielskie
  • wyłącznie osoby z maksymalną liczbą 6 punktów
  • zaświadczenie o niekaralności w Anglii – CRB
  • UTR oraz statur self employed
  • testy na obecność narkotyków i alkoholu
  • NIN

Oferta:

  • atrakcyjne zarobki
  • w przypadku nie posiadania własnego samochodu pracodawca może udostępnić samochód służbowy

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się telefonicznie: 07588046064
lub przesyłając wiadomość z CV na adres: autozlomangliki@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-232949/

ID ogłoszenia: 143545cc90722cd8