£od 6,31

Aktualna oferta pracy w Anglii dla pomocy kuchennej w restauracji Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 9 maja 2014 00:41

Restauracja z Londynu zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisko pomoc kuchenna. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków na stałe przy przygotowaniu posiłków oraz pomocy kucharzowi.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: zależne od doświadczenia i kwalifikacji. Stawka godzinowa zaczyna się od 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • prace na kuchni, pomoc przy przygotowywaniu dań, dbanie o zastawę stołową.
  • wykonywanie prac zleconych przez kucharza, przygotowywanie składników
  • dbanie o porządek w miejscu pracy i przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:

  • wykształcenie gastronomiczne
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w UK
  • zręczność
  • spryt
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • praca bezpośrednio u pracodawcy bez żadnych agencji
  • przynajmniej 40 h pracy tygodniowo
  • możliwość korzystania z licznych szkoleń
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia za 30 GBP tygodniowo mieszkanie
  • zgodnie z umową 28 dni płatnego urlopu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: rekrutacja@edge.com.pl

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/gastronomia_1/pomoc-kuchenna_i777

ID ogłoszenia: 975536c03b286aa9