£6,50 GBP/h

Aktualna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków Macclesfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Macclesfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 16 października 2014 15:52

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii dla Polaków na magazynie w charakterze pakowacza. Zatrudnienie w Macclesfield przy pakowaniu kosmetyków do pudełek. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Lokalizacja: Macclesfield

Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków do pudełek.

Oczekiwania:

  • zwinność, zręczność
  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • gotowość pracy na zmiany poranne

Uwaga! Oferta ta, skierowana jest dla osób aktualnie przebywających w Anglii.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • czasem pracujące będą weekendy
  • zarobki w wysokości 6,50 funta za godzinę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: pawel@am2pm.uk
W nagłówku wiadomości koniecznie prosimy wpisać: Macclesfield

źródło: http://anglia-praca24.pl/oferty/fizyczna_1/praca-przy-pakowaniu_i4939

ID ogłoszenia: 647543fc40e28063

1 odpowiedź na “Aktualna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu kosmetyków Macclesfield”

  1. pakowanie kosmetykow na 19 października 2014 @ 21:33

    witam posiadam bardzo duze doswiadczenie na pakowaniu jestem zainteresowany ta oferta pracy komunikatywny angielski bardzo prosze o odpowiedz z powazaniem krzysztof Piszczek