£6,31 GBP/h

Aktualna praca Anglia na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz Oldham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oldham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 22 października 2014 01:20

Magazyn z Oldham zatrudni pracowników fizycznych przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Order picker

Miejsce pracy: Oldham

Zarobki: 6,31 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy zbierania zamówień i pakowania towarów.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie pickować takie produkty jak kartki pocztowe, zabawki czy gadżety.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana jest na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się ze współpracownikami
  • obowiązkowe jest posiadanie doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika magazynu
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • praca dla kobiet i mężczyzn – kobiety na zmianie od 8 do 17, panowie zaś od 6 do 14 lub od 14 do 22
  • praca w pełnym etacie godzinowym
  • zarobki w wysokości 6,31 GBP za godzinę

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe warunki zapraszamy do kontaktu z Bartoszem Pająkiem:

  • telefonicznie – 01617422320
  • mailowo – bartosz.pajak@ideal-recruit.com

źródło: http://anglia-praca24.pl/oferty/fizyczna_1/pickerpacker_i4971

ID ogłoszenia: 7075446b74b361ba