€3000-4000

Anglia paca w budownictwie dla betoniarzy bez języka przy prefabrykatach, Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: PETERBOROUGH
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: OD ZARAZ
  • Przewidywany czas zatrudnienia: W PRZECIĄGU DWÓCH TYGODNI
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2021 01:58

W budownictwie dla betoniarzy aktualna od zaraz oferta pracy w Anglii przy prefabrykatach. Zatrudnienie bez znajomości języka na terenie Peterborough UK.

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy betoniarzy do pracy w Anglii

Opis stanowiska:
• Betoniarz na zakładzie prefabrykacji
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Posiadanie numeru podatkowego w Wlk.Brytanii;
• Wysoka motywacja do pracy;
• Umiejętność pracy w zespole.
• Umowa o pracę na warunkach angielskich

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie dla fachowców;
• Język angielski niekonieczny;
• Bezpłatne zakwaterowanie;
• Bezpłatny dojazd do pracy;

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zamieszczoną klauzulą na adres e-mail:

mkowal@nextim.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

ID ogłoszenia: 959603f478017339

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Nextim
  • Zarejestrowany od: 3 marca 2021

Inne przedmioty dodane przez Nextim

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Nextim »