£7.50

Anglia praca bez języka przy pakowaniu, załadunku-rozładunku owoców w Devizes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Devizes
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stale
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2016 03:05

Od zaraz poszukiwani pakowacze do pracy w Anglii na magazynie w Devizes przy pakowaniu, rozładunku-załadunku owoców oraz warzyw w firmie dystrybucyjnej.

Poszukujemy od zaraz pracownikow do pracy przy pakowaniu warzywach i owoców.

Zatrudnienie w Devizes/Coate w magazynie znajomośc języka angielskiego mowa nie koniecznie mile widziane znajomosc na poziomie czytania zamowien

Stanowisko: Pakowacz zamowien

Lokalizacja: Anglia, Devizes

Wynagrodzenie: £7.50

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie zamowien warzyw i owoców znajdujących się na magazynie
Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu

– dobre ogólne zdrowie fizyczne

– przestrzeganie zasad higieny osobistej

– punktualność, zaangażowanie

– kandydaci z podstawowym językiem angielskim są mile widziani

– zatrudnienie caloroczne

Oferujemy:
– mozliwosc zakwaterowania (pokoj)
– wprowadzenie w system działania firmy
– pomoc w razie pytań
-wiekrzesc zalogi to Polacy wiec wrazie pytan sluza pomoca
– pracę bez konieczności znajomości języka urzędowego
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę na zmiany nocne
– legalną pracę na angielskich zasadach
Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy:
kaymortimer@5adaybox.co.uk i adamgruca5adaybox.co.uk

ID ogłoszenia: 24657b0a3111a958

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: adamgruca
  • Zarejestrowany od: 2 października 2015

Inne przedmioty dodane przez adamgruca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez adamgruca »