£8,50 brutto + mieszkanie

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Bristol UK 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2018 03:51

Propozycja pracy w Anglii 2018 na produkcji kanapek i warpów od zaraz w fabryce z Bristol UK. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: 8,50 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: I połowa sierpnia 2018

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Siedząca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na składaniu kanapek (sandwichy) zgodnie z instrukcją pracodawcy. Zadania wykonywane są z zachowaniem najwyższych norm higienicznych (czepek, fartuszek i rękawiczki etc.).

Wymagania:

– aktualne badania do celów sanitarnych

– mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej lub w gastronomii

– atutem będzie znajomość języka angielskiego

– brak problemów z nałogami

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 2-osbowych z dostępem do internetu oraz łazienką

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

– pomoc w dopełnieniu wszystkich spraw formalnych w UK

– terminowe wypłaty wynagrodzenia bezpośrednio na konto pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem „Kanapki Bristol 2018”

greatjob@the-quickest.com

ID ogłoszenia: 1815b61073ed3ce6

1 odpowiedź na “Anglia praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Bristol UK 2018”

  1. Witam jestem zainteresowany propozycja pracy mam na imię Damian mam 22lata jestem zdecydowany na wyjazd proszę o odpowodpowiedź na nr tel 516168433. Pozdrawiam

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.