£7,83 za godzinę brutto

Anglia praca bez znajomości języka od zaraz Hull na produkcji kiełbasek

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hull
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2018
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 września 2018 22:33

Fabryka z Hull przyjmie od zaraz do pracy w Anglii osoby bez znajomości języka. Zatrudnienie na produkcji kiełbasek koktajlowych – dostępne są zmiany nocne i dzienne.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 7,83 funty za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Hull.

Start: od zaraz.

Rodzaj pracy: tymczasowa.

Obowiązki na stanowisku:

  • praca polega na owijaniu kiełbasek w plastry bekonu;
  • zadania wykonuje się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracujemy przez 4 dni po 12 godzin, następnie są 4 dni wolne;
  • należy pilnować porządku na stanowisku pracy.

Wymagania wobec kandydatów:

  • zręczność i sprawność manualna;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • gotowość do jak najszybszego wyjazdu do Wielkiej Brytanii;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • pracowitość i sumienność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca obecnego roku;
  • 12 godzinne zmiany płatne jak za 11 godzin – 1 godzina przerwy;
  • możliwość nadgodzin dla osób chętnych;
  • wypłaty wynagrodzenia raz w tygodniu;
  • pomoc i opiekę polskiego koordynatora na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności.

Aplikacje:
Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem linku:

Należy kliknąć „Aplikuj”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 1395b8fb7c8d2849

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.