£7,50

Anglia praca 2017 bez języka przy pakowaniu leków od zaraz Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:19

Atrakcyjna oferta podjęcia pracy w Anglii również dla osób bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia 2017 od zaraz w Manchesterze przy pakowaniu produktów na zlecenie firmy farmaceutycznej.

Stanowisko: Pakowacz produktów dla firmy farmaceutycznej
Miejscowość: Manchester, Anglia
Zarobki: 7,50 GBP na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie, polegająca na pakowaniu artykułów na potrzeby firmy farmaceutycznej
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie leków – zadania polegają na składaniu kartonów, umieszczaniu blistrów w pudełkach, foliowaniu oraz przygotowywaniu do wysyłki

Wymagania:

  • duża motywacja i chęci do podjęcia pracy w takim charakterze
  • dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • spokojne warunki pracy
  • przyjazną atmosferę
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, od 9 do 17:30
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • monika@am2pm.uk.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26jemg/

ID ogłoszenia: 71759568167ed9b9

6 komentarzy na “Anglia praca 2017 bez języka przy pakowaniu leków od zaraz Manchester”

  1. szukam pracy na stale czy jest to mozliwe moge jutro podjoc

  2. Dorota Raczynska na 6 lipca 2017 @ 12:10

    Witam jestem zyjaztesowna wyjazdem do pracy

  3. Anna Nowak na 7 lipca 2017 @ 14:52

    Witam Mam 10 lat doswiadczenia na produkcji w Polsce Nie mam jeszcze NIN dopiero czekam na rozmowe Mieszkam na Oberon Close

  4. wanda burska na 9 lipca 2017 @ 10:07

    Witam…mozna prosic kod pocztowy zakładu lub konkretna nazwę firmy?

  5. damian12 na 16 lipca 2017 @ 13:41

    Witam

    Jestem zainteresowany pracą u państwa.

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej osoby na stanowisko osoby pakującej leki.