£7,20 GBP/h

Anglia praca dla kobiet przy pakowaniu butów na produkcji Redhill

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: RedHill
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2014 00:39

Zakład produkujący obuwie z Redhill poszukuje pracowników na stanowisko pakowacz. Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu butów dla 2 kobiet. Zatrudnienie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Redhill

Zarobki: początkowo stawka w wysokości 7,20 GBP/h, po 4 miesiącach podwyżka do 7,40 GBP/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie i etykietowanie butów.

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na produkcji lub na stanowisku pakowacza
  • obowiązkowość, dokładność
  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 2 kobiet
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • praca w godzinach 8 – 18
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc we wszelkich kwestiach problematycznych – np z założeniem konta bankowego

Aplikacja:
Kontakt poprzez komunikator:

  • GG: 51532375
  • Skype: info374

Kontakt telefonicznie w godzinach 11 do 17 pod numerem 0 203 2399 102, (z Polski – 0044 203 2399 102)

Aplikacja za pomocą poczty elektronicznej: Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i formacie DOC na adres: kamila374@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22mge3/

ID ogłoszenia: 881542d4dfd0c305