£do ustalenia

Pokojówka Anglia praca dla kobiet przy sprzątaniu bez języka Hotel Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 19:50

Kierownik hotelu z Londynu szuka pokojówek bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii dla kobiet przy sprzątaniu pokoi, korytarzy, sal konferencyjnych.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Poszukujemy pilnie pokojówek do prac fizycznych związanych ze sprzątaniem pokoi po gościach hotelowych oraz przygotowywaniem ich dla nowych klientów.

Wymagania:
– szybkość, elastyczność, dobry wzrok, sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– punktualne stawianie się w pracy
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– radzenie sobie ze stresem i umiejętność szybkiego wykonywania zadań
– zatrudnienie skierowane jest do osób pracowitych

Oferujemy:
– zapewniamy angielską umowę
– zapewniamy niezbędne szkolenia
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– przyjazną atmosferę na miejscu
– wsparcie w pierwszych dniach
– strój roboczy
– pracę w 5 gwiazdkowym hotelu

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: DAlijosiute@servest.co.uk bądź zadzwonić pod numer: 07884588895

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-241c33/

ID ogłoszenia: 322558d5082ced06

1 odpowiedź na “Pokojówka Anglia praca dla kobiet przy sprzątaniu bez języka Hotel Londyn”

  1. Poszukuję pracy w hotelu w Londynie jako pokojówka. Pracowałam za granicą przez 2 lata we Włoszech . Mogę przesłać CV