£do ustalenia

Anglia praca dla opiekunki osób starszych z językiem Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2015 11:41

Pilnie poszukujemy kobiety do pracy w Anglii przy opiece nad osobą starszą. Zatrudnienie odbywa się w Londynie. Zapewniamy zakwaterowanie i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań opiekunki należy pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego (mycie, czesanie, ubieranie, karmienie, podawanie leków). Zadaniem zatrudnionej jest także pomoc w utrzymaniu mieszkania w czystości jak również załatwianie różnych spraw poza domem (realizowanie recept, opłaty rachunków, organizowanie transportu).

Wymagania:
– chęć sprawowania opieki nad osobami starszymi
– wrażliwość, czułość, łagodność
– posiadanie dużej ilości cierpliwości
– zrozumienie dla drugiej osoby
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie do życia
– zorganizowanie
– przy wyborze systemu live-in możliwość zamieszkania u podopiecznego
– przyjazd samochodem
– język angielski na poziomie minimum komunikatywnym

Oferujemy:
– możliwość zamieszkania u pacjentów bądź wybór wizyt w ciągu dnia
– miejsce zamieszkania bezpłatne niezależne od systemu pracy
– dobre stawki godzinowe
– przy wyborze dojazdów do pacjenta pokrywany częściowo koszty za paliwo
– pracownikom zapewniamy płatne urlopy
– podpisanie umowy o pracę na warunkach angielskich
– pomoc przy wypełnianiu formalności niezbędnych do rozpoczęcia pracy za granicą

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: rozyckim@carebyus.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231jji/

ID ogłoszenia: 78554d1379752e5b