£od 11 GBP/h brutto

Anglia praca dla par na magazynie drogeryjnym od zaraz bez języka w Peterborough UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2022 00:11

Hurtownia art. drogeryjnych z Peterborough poszukuje od zaraz chętnych (możliwe pary) do pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego jest możliwe (skanery ręczne można obsługiwać w j. polskim). Zakwaterowanie będzie opcjonalnie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: order picker

Miejsce: Peterborough

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 11 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Łatwa, ale wymagająca fizycznie praca na magazynie dystrybucyjnym znanej sieci drogerii w UK. Zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień dla poszczególnych sklepów detalicznych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

Wymagania:

– mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie

– atutem będzie doświadczenie na magazynie przy zbieraniu zamówień ze skanerem

– gotowość do podjęcia stałej pracy w UK

– szukamy osób uczciwych, rzetelnych, które nie boją się ciężkiej pracy

Oferujemy:

– atrakcyjną stawkę godzinową oraz liczne premie, dodatki uznaniowe i okolicznościowe

– pomoc przy dopełnieniu niezbędnych formalności

– opieka polskojęzycznej załogi na miejscu

– zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu w komfortowych warunkach

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „magazyn drogeryjny Peterborough 05/2022″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4you@mail.co.uk

ID ogłoszenia: 673627ad3694e6da