£od 9 na godz.

Anglia praca dla par na magazynie spożywczym od zaraz Runcorn UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Runcorn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 maja 2019 12:45

Interesująca oferta pracy w Anglii dla par na magazynie spożywczym. Zatrudnienie od zaraz w Runcorn dla Polaków z podstawową znajomoscią języka. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania niedaleko miejsca pracy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Runcorn.

Wynagrodzenie: od 9,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie zapotrzebowaniem, które zostało złożone przez system słuchawkowy;
  • obsługiwanie elektrycznego wózka paletowego przy kompletowaniu zamówień;
  • pakowanie produktów i ich załadowywanie;
  • podstawowe prace magazynowe.

Wymagania:

  • podstawowa albo komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • dostępność oraz motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 9,00 GBP na godz./360 – 540 GBP brutto na tydzień, co zależy od ilości wykonywanych zmian;
  • możliwość wyjazdu indywidualnie, ale też w parach lub grupie;
  • wynagrodzenie co piątek na koncie;
  • solidne i długotrwałe zatrudnienie;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapewnione i opłacone szkolenie zawodowe;
  • wsparcie polskich i angielskich rekruterów;
  • brak opłat.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod jednym z numerów telefonów:

  • Biuro: 327 027 007;
  • Anna: 510 800 666;
  • Przemysław: 510 800 011;
  • Krzysztof: 510 800 444.

Źródło: https://www.gap-personnel.pl/job/magazynier-order-picker/

ID ogłoszenia: 1885ce6677da73d4