£8,60 GBP/h brutto

Dla par dam pracę w Anglii na produkcji czekolady bez znajomości języka Bristol od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2017 00:06

Fabryka czekolady z Bristol UK poszukuje od zaraz pracowników produkcji (także pary) do legalnej pracy w Anglii. Oferta przy taśmie bez znajomości języka angielskiego z zapewnionym zakwaterowaniem oraz umową na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: 8,60 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 6

Start: ASAP

Zadania:
Zadania będą przydzielane elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Pracownik może zostać skierowany do pracy przy taśmie, przygotowaniu nadzienia do czekolad smakowych lub do działu pakowania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka (nawet podstawowa)
  • atutem będzie doświadczenie nabyte przy produkcji spożywczej
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • brak nałogów (na terenie zakładu panuje całkowity zakaz palenia)
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość do szybkiego podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością podpisania stałej umowy po tym okresie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników
  • odpłatne zakwaterowanie oddalone o ok 4 km od miejsca zatrudnienia
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji
  • pomoc w kwestiach formalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem produkcja czekolady Bristol 03/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 54858b0e5eff2432

6 komentarzy na “Dla par dam pracę w Anglii na produkcji czekolady bez znajomości języka Bristol od zaraz”

  1. krzysztofa na 2 marca 2017 @ 23:35

    Bylabym bardzo zaintresowana ta praca,mogłabym zaczac Od zaraz

  2. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy na miejscu i jesteśmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt pod adresem e-mail wo.patryk@o2.pl

  3. Elzbieta na 9 marca 2017 @ 15:14

    Witam, jestem zainteresowana pracą, kont. 0048 690 251 264, proszę o kontakt.

  4. Agnieszka na 15 marca 2017 @ 21:58

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z koleżanką proszę o kontakt.

  5. Para szuka pracy w Bristolu na 22 lipca 2017 @ 20:54

    Dzien dobry
    Jestesmy para piedziesieciolatkow i szukamy oficjalnego zatrudnienia w UK mamy paroletnie udokumentowane zatrudnienie w roznych zawodach
    Z wyrazami szacunku
    Bozena i Marek