£7,00

Anglia praca dla par przy opiece nad osobami starszymi Woking

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Woking
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 lipca 2014 23:46

Poszukiwane osoby do stałej pracy w Anglii przy opiece nad osobami starszymi. Zatrudnienie w Basingstoke, Woking, Winchester dla par jako opiekunów. Wymagane posiadanie prawa jazdy.

Stanowisko: Opiekun osoby starszej

Miejsce pracy: generalnie poszukiwane są osoby na cały obszar Anglii, to konkretne ogłoszenie dotyczy terenu Winchester, Woking, Basingstoke.

Zarobki: początkowo 7 GBP/h, zaś weekendy platne po 8 GBP/h. Po przepracowaniu 12 tygodni wynagrodzenie wzrasta do 7,65 GBP/h, weekend płatny będzie 8,60 GBP/h. Pracownicy po ukończeniu szkoleń i przy dodatkowych kwalifikacjach będą docelowo zarabiać 10 GBP/h

Zadania:

  • Samodzielny dojazd do domów osób starszych.
  • Pomoc  opieka nad nimi.

Oczekujemy:

  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć doszkalania się
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pracy na stałe

Oferta:

  • 5dniowe szkolenie przed podjęciem pracy- pracownik otrzymywać będzie za te dni wynagrodzenie
  • częściowy zwrot pieniędzy za paliwo
  • możliwość podjęcia pracy dla par
  • nie jest to oferta pracy sezonowej, prosimy o aplikację wyłącznie osoby które chcą podjąć pracę na dłużej

Aplikacja:
CV w języku angielskim prosimy o przesłanie na adres: bw.michalwp.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22akkd/

ID ogłoszenia: 26753b6c890301ff