£7,60 brutto

Anglia praca dla par przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:45

Hurtownia kosmetyków z Londynu poszukuje od zaraz 2 pary do pracy w Anglii przy pakowaniu, komisjonowaniu perfum. Oferta 2016 bez języka angielskiego, na 3 miesiące z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Anglia, Londyn
Liczba miejsc: 4 (2 pary)
Start: od zaraz
Umowa: na czas określony (ok 3 miesiące)

Zadania:
Praca przy rozpakowaniu kartonów z perfumami, zrywanie etykiet i powtórne pakowanie, etykietowanie oraz zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych na opakowania.

Wymagania:
– duża sprawność manualna, dobry wzrok
– umiejętność szybkiej wydajnej pracy
– zdolność do pracy w grupie
– mile widziane doświadczenie na magazynie przy pakowaniu
– język angielski będzie atutem
– zaświadczenie o niekaralności do wglądu
– dyspozycyjność w okresie świątecznym

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w Brytyjskiej firmie na ok 3 miesiące
– zakwaterowanie płatne w wynajętym mieszkaniu (2-pokojowe – cena za pokój 100 GBP/tyg. od pary)
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość pracy na nadgodziny
– pomoc z założeniem konta bankowego w UK oraz z innymi formalnościami

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 12/2015 – 02/2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 6456521a55850ef

3 komentarze na “Anglia praca dla par przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn 2016”

  1. Daniel i Natalia na 2 grudnia 2015 @ 14:54

    Witam. Jestesmy mloda para chetna do pracy 21 i 18 lat. Ja (Daniel) pracowalem w niemczech ok. 7miesiescy komunikowalem sie w j.angielskim takze sobie poradzimy. Jesli ogloszenie jest nadal aktualne i mamy szanse prosze o kontakt email lub tel: +48733940525

  2. Witam,jestem zainteresowany znam podstawowy j angielski .Młody chłopak 23l

  3. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy, mam 21 lat, jestem chętny do pracy, nr kontaktowy 572136141, pozdrawiam Konrad.