£od 6,50 GBP/h

Anglia praca dla Polaków na produkcji serów od zaraz w fabryce z Nottingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Nottingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 22 września 2015 20:55

Aktualnie poszukujemy pracowników do fabryki na produkcję sera w Nottingham. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków do podjęcia od zaraz przy pakowaniu, obsłudze maszyn i przenoszeniu produktów.

Stanowisko: Pracownik fabryki serów

Miejsce zatrudnienia: Nottingham, Anglia

Zarobki: na początek stawka wynosi 6,50 GBP na godzinę, po 12 tygodniach będzie ona podwyższona do 6,80 GBP

Obowiązki:

  • Praca na produkcji w fabryce sera.
  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za wspieranie prac produkcyjnych – krojenie, przenoszenie, ważenie, pakowanie.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy oraz możliwość przyjechania własnym samochodem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z brytyjskim prawem pracy
  • na początek zmiana od 8 do 16 a od października będą wprowadzane zmiany rotacyjne pierwsza od 8 do 16 oraz druga od 14 do 22
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysłania wiadomości z CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • nottingham@ambitionspersonnel.com

Kontakt telefoniczny dostępny pod numerem: 01159881555

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bdgf/

ID ogłoszenia: 59356014d78e0848

2 komentarze na “Anglia praca dla Polaków na produkcji serów od zaraz w fabryce z Nottingham”

  1. Robert Adamski na 6 marca 2017 @ 14:28

    witam jestem zainteresowany ofertom pracy

  2. Witam serdecznie jestem zaiteresowana

Zostaw odpowiedź do Robert Adamski