£od 6,80 GBP/h

Anglia praca dla Polaków przy pakowaniu na linii produkcyjnej Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2014 02:39

Fabryka mebli z Londynu zatrudni pakowaczy. Anglia praca na linii produkcyjnej przy montażu i pakowaniu. Oferta dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn

Wynagrodzenie: podczas okresu próbnego, trwającego 2 miesiące pracownik zarobi 6,80 GBP/h, później stawka wzrasta do 7,20 GBP/h, nadgodziny płacone są w wysokości 8,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Różne zadania produkcyjne np:
  • wykonywanie prac na linii produkcyjnej
  • montaż i pakowanie mebli
  • inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • pracodawca wymaga doświadczenia przy pracy przy pakowaniu towarów lub na linii produkcyjnej
  • prawo do pracy w UK
  • samodzielne zorganizowanie sobie zamieszkania lub możliwość przyjechania swoim autem
  • gotowość do przeprowadzenia testów na obecność alkoholu i narkotyków

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia dobrej pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.angolia.co.uk/ads/show/adid/245246_FurnitureXpress-Pakowanie

ID ogłoszenia: 70653f2217483f24