£od 330 GBP tygodniowo

Anglia praca dla Polaków w budownictwie monter okien i drzwi Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: 15.06
  • Opublikowany: 6 czerwca 2014 10:45

Firma budowlana poszukuje pracownika na stanowisko monter drzwi i okien w Birmingham. Oferta pracy w Anglii w budownictwie od zaraz na minimum 6 miesięcy- wyjazd 15.06.2014.

Stanowisko: Monter drzwi i okien

Lokalizacja: Birmingham

Termin: od zaraz, start pracy od 15.06

Zarobki:

  • pracownik z prawem jazdy kat C- 375 GBP za tydzień plus 75 GBP dodatku za paliwo do służbowego samochodu
  • w przypadku posiadania prawa jazdy kat B, tygodniowo to 330 GBP plus 75 GBP za dojazdy firmowym samochodem

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała do dyspozycji samochód służbowy do przemieszczania się do klientów i montowania im drzwi oraz okien.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu do pracy przynajmniej na 6 miesięcy
  • doświadczenie w podobnej pracy przez okres przynajmniej 2 lat
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy B lub C ( od tego uzależnione jest wynagrodzenie
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od 15.06

Oferta:

  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • wspieramy pracowników podczas poszukiwania własnego miejsca zamieszkania, zapewniamy miejsce za 70 GBP tygodniowo
  • możliwość przedłużenia 6 miesięcznej umowy
  • pracownik powinien posiadać początkowo pieniądze na przelot oraz 300 GBP na kaucję za mieszkanie

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszeń: konsultant17@paliderjobs.pl,
  • Można również kontaktować się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 pod numerem: 607 044 459

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/budowlana_1/monter-okien_i3599

ID ogłoszenia: 28153909d5f340c3