£do uzgodnienia

Anglia praca dla pomocnika budowlanego przy remontach, wykończeniach

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:53

Oferta pracy w Anglii w firmie budowlanej na stanowisku pomocnika budowlanego. Zatrudnienie w Bristolu przy remontach i wykończeniach od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Bristol

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Prace pomocnicze przy remontach i wykończeniach.
  • Będą to zadania w miarę łatwe i lekkie.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność
  • CIS/UTR
  • posiadanie NIN
  • kandydat powinien posiadać również angielskie konto bankowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • zatrudnienie w budownictwie od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:
chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • brs_brs@hotmail.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22fl1i/

ID ogłoszenia: 21553de6b3440490