£8.50 GBP/h

Anglia praca dla pracownika fizycznego w budownictwie Harlow 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Harlow
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 lipca 2014 23:15

Firma budowlana poszukuje osoby do pracy w Anglii na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego przy wykończeniach. Oferta z Harlow dla konserwatora ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Anglia, Harlow
Wynagrodzenie: 8.50 GBP/h

Zadania:
– ogóle prace wykończeniowe
– zajmowanie się podłączaniem elektryki
– stawianie ścianek działowych
– kadzenie glazury
– konserwacja zabytków
– i inne prace związane z budową

Wymagania:
– złota rączka
– posiadanie fachu w ręku
– doświadczenie na danym stanowisku obowiązkowe
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba kreatyna, szukająca różnych rozwiązań
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– osoba zdrowa z zaświadczeniem od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy
– niekaralność potwierdzona prawnie z kwitkiem do wglądu

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie godzinowe
– dla potrzebujących pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do pracy
– miejsce noclegowe zapewnione za opłatą
– pomoc opiekunów w miejscu zatrudnienia
– niezbędne narzędzia są zapewnione
– ubezpieczenie i płatne urlopy

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na adres: praca@globalforcegroup.co.uk w tytule wpisując: konerwator. W treści natomiast proszę napisać o posiadanym doświadczeniu.

Źródło:

ID ogłoszenia: 5753d8e75ccb850