£do ustalenia

Anglia praca fizyczna dla kobiet do obsługiwania sklepu w Maidstone

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Maidstone
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 18 czerwca 2015 17:41

Sklep wielobranżowy z Maidstone szuka od zaraz kobiety na stanowisko sprzedawczyni. Praca w Anglii dla pracownika fizycznego bez doświadczenia i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Maidstone
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się obsługą klientów i kasy
– przyjmowanie dostaw oraz składanie zamówień na produkty
– porządkowanie sklepu
– zamykanie i otwieranie sklepu

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego jest obowiązkowa
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– miła aparycja
– szukamy osób uprzejmych potrafiących rozmawiać z ludźmi
– dobre wychowanie
– zatrudnienie dla kobiety
– gotowość szybkiego wyjazdu do Anglii
– zaradność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
– jedno wolne stanowisko dla kobiety
– szkolenia wprowadzające
– przyuczenie w pierwszych dniach
– wynagrodzenie zależne od doświadczenia
– legalną pracę od zaraz
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie CV w języku angielskim na maila: kamelotta@yahoo.co.uk możliwy również kontakt telefoniczny: 07446978174

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23m98d/

ID ogłoszenia: 5175582c3894439a