£8-10

Anglia praca fizyczna dla par od zaraz bez języka rozładunek, załadunek kontenerów

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 6 marca 2014 21:37

Zatrudnimy pracowników fizycznych do rozładunku i załadunku kontenerów w Portsmouth. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Oferta również dla par

Zarobki: ok 8-10 GBP/h

Miejsce pracy: Portsmouth

Obowiązki:

  • Mężczyźni: prace fizyczne, rozładunek załadunek kontenerów, ewentualnie obsługa wózków widłowych, przenoszenie paczek.
  • Kobiety: pomoc przy zadaniach produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja
  • dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodyscyplina
  • brak nałogów
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • praca w częściowo polskiej załodze
  • nadgodziny są dodatkowo płatne
  • legalne zatrudnienie
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości na adres: ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 1175318a227c7ce0

6 komentarzy na “Anglia praca fizyczna dla par od zaraz bez języka rozładunek, załadunek kontenerów”

  1. Jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem. Czy nadal jest aktualne?

  2. DARIA DAMIAN WYLĘGA na 7 maja 2014 @ 21:15

    WITAM
    PILNIE POSZUKUJE PRACY.WŁĄCZNIE Z MĘŻEM.
    NA DZIEŃ DZISIEJSZY JESTEŚMY BEZ PRACY.
    BYLIBYŚMY ZAINTERESOWANI PRACĄ W PAŃSTWA FIRMIE.
    Z GÓRY DZIĘKUJE I PROSZĘ O POZYTYWNE ROZPATRZENIE NASZEJ PROŚBY
    NUMER KONTAKTOWY 663367405
    NASZE DANE:
    DARIA DAMIAN WYLĘGA
    STOGNIEW6/4
    63-645 ŁĘKA OPATOWSKA
    WOJ.WIELKOPOLSKIE

  3. Praca/Work na 20 lipca 2014 @ 15:51

    Witam mieszkam w Portsmounth przyjechalem na stale do Anglii szukam pracy jestem zainteresowany oferta pracy u was … Prosilbym o kontakt telefoniczny lub e-mail… Moj kontakt 07586971834 …

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy . Bardzo proszę o kontakt . Mieszkam niedaleko Portsmouth .

  5. Monika Czarnecka na 15 września 2015 @ 23:12

    Witam, przyjechałam do anglii na stałe. Mieszkam niedaleko Portsmouth, bardzo proszę o kontakt. 514581800.
    Pzodrawiam

  6. witam posiadam uprawnienia na wózki widłowe (spalinowe , wymiana butli z gazem . boczne ) przylatuję 26 kwietnia z dziewczyną . Jeśli dalej poszukują państwo chętnych , młodych , sprawnych fizycznie osób , proszę o kontakt na podany e-mail . Z góry dziękuję ! 🙂