£8 GBP/h

Anglia praca fizyczna od zaraz dla par konserwator-sprzątaczka Norfolk

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Norfolk
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 29 października 2014 02:16

Poszukujemy pary do utrzymania biurowca w Norfolk. Oferta fizycznej pracy w Anglii jako sprzątaczka i konserwator do podjęcia od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko dla Pani: Sprzątaczka

Stanowisko dla Pana: Konserwator

Lokalizacja: Norfolk

Zarobki: 8 GBP/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pan: odpowiedzialny będzie za drobne prace remontowo budowlane, utrzymanie instalacji budynku oraz wykonywanie zadań ogrodniczych
  • Pani: do zadań należeć będzie sprzątanie biura oraz pomoc na kuchni w bistro

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w jednej i drugiej osoby
  • zgłoszenia wyłącznie od par
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • u panów konieczne jest posiadanie zdolności spawania
  • dobra kondycja fizyczna i motywacja

Oferujemy:

  • pracę stałą
  • umowę bezpośrednio z brytyjskim pracodawcą
  • uczciwe zarobki
  • zorganizowane miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Chętne pary proszone są o wspólne wysłanie zgłoszeń – dwa CV w jednym mailu – na adres:

  • s.prokop@jobland.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-dla-pary-konserwator-oraz-sprzataczka-2554352.html

ID ogłoszenia: 9665450147673412