£do ustalenia

Anglia praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej 2018 West Drayton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: West Drayton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 maja 2018 01:44

Oferta fizycznej pracy w Anglii z podstawową znajomością języka. Od zaraz opcja zatrudnienia 2018 w West Drayton przy sortowaniu używanych ubrań.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: West Drayton, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy sortowaniu odzieży
  • zadaniem kobiet będzie także sortowanie innych materiałów oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • mężczyźni będą zajmowali się także obróbką ubrań za pomocą belownicy, załadunkiem gotowych beli i worków, segregacją innych surowców oraz porządkowaniem miejsca pracy

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • brak spóźnień
  • zdolność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wiadomość SMS od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 na numer:

07384366899

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1139767

ID ogłoszenia: 7405b03305d175c0