£7,50/h brutto

Anglia praca fizyczna od zaraz w sklepie bez znajomości języka Londyn 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 lutego 2017 03:25

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii 2017 dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe w sklepie dekoratorskim z Londynu przy przyjmowaniu dostaw.

Stanowisko: pracownik w sklepie dekoratorskim

Miejsce: Willesden, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pomocnika i kierowcy w sklepie dekoratorskim
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich poprawności
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wykładaniem towaru na półki, mieszaniem farb, załadunkiem artykułów oraz dostarczaniem dostaw do klientów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie czystości w sklepie oraz na magazynie

Wymagania:

  • odpowiedzialność i sumienność
  • ukończony co najmniej 25 rok życia
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w Anglii od zaraz
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z aktualnym CV na adres:

rajvel.deco@gmail.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1090336

ID ogłoszenia: 79458a7993923dcd