£do ustalenia

Anglia praca fizyczna od zaraz przy załadunku-rozładunku towaru Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2015 00:23

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy załadunku i rozładunku towarów. Oferta z Manchesteru na magazynie przy obsłudze wózków widłowych.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– rozładunek nowego zamówienia
– załadunek towarów na kontenery
– obsługiwanie wózków widłowych
– prowadzenie prac porządkowych na magazynie

Wymagania:
– elastyczność godzinowa
– szybkie dostosowanie się do nowych warunków pracy
– siła fizyczna
– możliwość przenoszenia ciężkich paczek
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– stanowisko skierowane dla osób energicznych, żywotnych
– pozytywne nastawienie do życia
– dobre zorganizowanie
– możliwość szybkiego wyjazdu za granicę
– bez problemów z kręgosłupem

Oferujemy:
– pracę również na zmiany nocne
– pomoc w pierwszych dniach
– elastyczny grafik
– podpisanie umowy na angielskich zasadach
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: tomasz@vital-people.co.uk bądź kontakt telefoniczny: 07712 179105

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/221794/Praca-w-Manchester

ID ogłoszenia: 7655c90eb8bff1d