£do ustalenia

Anglia praca fizyczna Londyn przy przeprowadzkach-załadunek, rozładunek

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 02:17

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Oferta z Londynu przy załadunku i rozładunku rzeczy na i z samochodu dla Polaków zamieszkujących na terenie Wielkiej Brytanii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach
Stanowisko II: Handyman
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Główne stanowisko polegać będzie na demontażu mebli, pakowaniu, zabezpieczaniu rzeczy, odpowiednim układaniu na samochodzie, przenoszenie towarów i pomoc przy rozładunku na miejscu docelowym.
Stanowisko Handymana będzie polegało na oraz kandydatów na stanowisko Handymana to zadania związane z wieszaniem obrazów, składaniem mebli na miejscu, montaż i demontaż okien.

Wymagania:
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– zatrudnienie dla osób odpowiedzialnych, zaangażowanych, pracowitych, kulturalnych
– chęć pracowania w grupie
– prawo jazdy kat.B bądź C jest mile widziane
– szukamy kandydatów z Londynu bądź okolic
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– osoba aplikująca na stanowisko Handymana powinna posiadać własne auto oraz narzędzia

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– przyjazną atmosferę
– przejrzyste warunki zatrudnienia
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: bmstransportcontractors@gmail.com

Prosimy koniecznie w aplikacji umieścić aktualny numer kontaktowy.

Źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=914374

ID ogłoszenia: 49654e3c2381aa69