£do ustalenia

Anglia praca fizyczna w Londynie w budownictwie przy rozbiórkach

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 01:07

Firma budowlana z Londynu poszukuje pracownika budowlanego do fizycznej pracy w Anglii. Ogłoszenie przy rozbiórkach na budowie ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należą pracę odbywające się na budowie przy rozbiórkach.
– wynoszenie gruzu
– rozkuwanie płytek
– rozbiórka ścian, podłóg
– oznaczenie terenu robót taśmą
– itp.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania fizycznej pracy
– znajomość zasad bezpieczeństwa pracy na budowie
– przestrzeganie zasad BHP
– posiadanie ubioru ochraniającego: buty, kask, rękawice
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych używanych do rozbiórek takich jak młoty czy wiertarki
– posiadanie karty CSCS
– posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– dobre wynagrodzenie
– pracę za granicą
– podpisanie umowy na warunkach angielskich

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV ze skanami dowodu osobistego i karty CSCS na maila: info@paramounttradesandlabour.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-239k3j/

ID ogłoszenia: 56354cab58f65c34