£6,70 GBP/h

Anglia praca fizyczna w pralni od zaraz bez znajomości języka w Chester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 14 lutego 2015 01:38

Oferta fizycznej pracy w Anglii na linii produkcyjnej w pralni przy obsłudze maszyn. Zatrudnienie w Chester dla pracowników fizycznych bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Chester
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h

Zadania:
– pracownik będzie się zajmować obsługiwaniem maszyn znajdujących się w pralni
– kontrolowanie jakości przebiegu pracy oraz efektu końcowego
– realizacja zadań w określonym terminie
– utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
– refleks, zaangażowanie, dokładność
– szybkość uczenia się i zapamiętywania
– doświadczenie w pracach produkcyjnych jest wymagane
– radzenie sobie ze stresem
– umiejętność wykonywania kilku czynności na raz
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– legalną pracę za granicą
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– konkurencyjne stawki godzinowe
– przyjazną atmosferę
– szkolenia wdrażające

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/213508/pracownik-produkcji-w-pralni#contact-form

ID ogłoszenia: 91354de710792f6a

4 komentarze na “Anglia praca fizyczna w pralni od zaraz bez znajomości języka w Chester”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą u państwa. Proszę o kontakt e-mail.

  2. Arkadiusz na 22 lutego 2015 @ 20:46

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą. Mogę prosić o kontakt.

  3. Witam,

    jestem zainteresowana wraz z dwiema koleżankami Państwa ofertą pracy. Jesteśmy w stanie wyjechać od zaraz. Mamy możliwość dojechania własnym samochodem.
    Proszę o kontakt pod numerem 665876662.

  4. Katarzyna Zyśk na 14 marca 2016 @ 17:02

    Witam serdecznie

    W związku z zamieszczonym przez Państwa ogłoszeniem pragnę zgłosić moją kandydaturę na to stanowisko.
    Obecnie przebywam w Polsce ale w każdej chwili mogę przyjechać. Jestem osobą dyspozycyjną bez nałogów i zobowiązań w Polsce, niekaraną.
    Język angielski w stopniu słabo komunikatywnym.
    W załączeniu przesyłam swoje CV.

    Pzdrawiam
    Katarzyna Zyśk
    518 742 533
    skype: Kasia Z UK