£6,50 GBP za godz. brutto

Anglia praca fizyczna od zaraz w Thatcham na magazynie przy sortowaniu poczty

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Thatcham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 25 maja 2015 22:56

Poczta z Thatcham szuka od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Anglii. Zatrudnienie na magazynie przy sortowaniu listów, paczek na 3 miesięczny okres próbny.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Thatcham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Zadania odbywają się na magazynie i polegają na sortowaniu poczty przychodzącej.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– doświadczenia na danym stanowisku będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu (możliwość doniesienia do jednego miesiąca od rozpoczęcia pracy)
– posiadanie luz założenie numeru NIN
– konto bankowe
– zorganizowanie sobie butów z blachą oraz czarnych spodni i koszulki w tym samym kolorze, niezbędna jest również kamizelka odblaskowa
– przyjazd samochodem będzie atutem

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
– wolne niedziele
– praca na nocne zmiany
– oferujemy 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
– rozpoczęcia pracy od zaraz
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: office@pbsg.co.uk z tematem: THATCHAM MAGAZYN.

Źródło: http://www.strefa.co.uk/ogloszenia/-sortowanie-poczty-rg19-4nd-thatcham/52049

ID ogłoszenia: 2185563682b1df8f