£do ustalenia

Anglia praca jako pracownik porządkowy sprzątanie przemysłowej hal, Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na kontrakt lub bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2018 01:37

Agencja zatrudnienia dla klienta z Bristolu poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Anglii przy przemysłowym sprzątaniu hal dla zwierząt hodowlanych.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje ekipy sprzątającej

poszukujemy zarówno pojedynczych osób jak i 2 osobowych zespołów

Praca polega na dokładnym oczyszczeniu hal dla zwierząt tj. drób, usunięciu starych ściółek Czyszczenie odbywa się głównie za pomocą myjek ciśnieniowych.

Wynagrodzenie: 8,5 funtów na godzinę (1360 funtów miesięcznie), po 3 miesięcznym okresie próbnym wzrasta do 9,5 funtów, możliwość wyrabiania nadgodzin

Miejsce pracy: Okolice miasta Bristol, Anglia

Zakres obowiązków i wymagania:
język angielski A2/B1 – kounikatywna znajomość
Prawo jazdy B

więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: sprzątanie Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2195c017b6042f8e