£do ustalenia

Anglia praca jako pracownik produkcji kabli światłowodowych od zaraz Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Normanton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na kontrakt lub bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 grudnia 2018 12:42

Od zaraz fabryka z Leeds poszukuje dyspozycyjnych pracowników do pracy w Anglii przy produkcji kabli światłowodowych. Oczekiwana znajomość języka angielskiego minimum na poziomie b1.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje pracowników do pracy w zakładzie produkującym światłowody

– Miejsce pracy: Normanton k. Leeds – Anglia

– umowa o pracę: początkowa stawka godzinowa: £10 wzrastająca po przeszkoloniu do £11.31
– Zapewniona pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

Zakres obowiązków:
produkcja kabli i drutów
przycinanie, nawijanie, zgrzewanie/łączenie materiału,
kontrola jakościowa produktu

wymagania:
– język angielski na poziomie B1 – komunikatywny
– wcześniejsze doświadczenie przy produkcji światłowodów
– uprawnienia na wózki widłowe

więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy o pracę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Produkcja Kabli Anglia

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 2225c11687182fa6