£od 7,83/h

Anglia praca Londyn przy pakowaniu kosmetyków, perfum od zaraz bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 lutego 2019 10:13

Pracodawca z Londynu poszukuje pracowników do pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu kosmetyków i perfum. Zatrudnienie bez znajomości języka i z zapewnionym atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 7,83 GBP/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań zleconych przez pracodawcę;
  • praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków oraz perfum.

Wymagania:

  • nie jest wymagane doświadczenie;
  • umiejętność szybkiego i skutecznego uczenia się;
  • dokładne zwracanie uwagi na szczegóły;
  • punktualność;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30, a w tym jest przerwa obiadowa oraz przerwa poranna na herbatę 15 minut;
  • możliwe są do zrobienia nadgodziny, ale bardzo rzadko.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane taką ofertą pracy, mogą wysyłać swoje zgłoszenia poprzez adres e-mail:

rosaline@cassia.uk.com

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1160671

ID ogłoszenia: 8785c4f58ce46199