£do uzgodnienia

Anglia praca na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 15:01

Prowadzimy nabór pracowników budowlanych do pracy w Anglii przy remontach i wykończeniach wnętrz. Zatrudnienie w Londynie od zaraz wyłącznie dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Zadania typowo remontowe i wykończeniowe.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za odpowiednie przygotowanie powierzchni oraz narzędzi do pracy.
  • Do zadań należeć będzie montaż regipsów, malowanie, tapetowanie, wygładzanie ścian, montowanie płytek, drobne zadania murarskie.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek obowiązkowy
  • duża samodzielność ale również zdolność do pracy w zespole
  • brak nałogów
  • pracowitość, punktualność, rzetelne podchodzenie do obowiązków
  • posiadanie karty CSCS, NI, UTR

Oferujemy:

  • pracę w grupie, jednak współpracownik nie mówi w języku polskim
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy również w soboty – wyłącznie dla chętnych
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

  • Wiadomość prosimy przesłać na adres: mns.propertysolutions@gmail.com
  • do wiadomości należy dołączyć C oraz aktualny numer kontaktowy.

źródło:

ID ogłoszenia: 263545cc30ca623a