£7 - 7,50 GBP

Anglia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień Manchester od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 23:28

Chętnie zatrudnimy magazynierów bez doświadczenia do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Manchesteru od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień na okres 12 tygodni z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7-7,50 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik magazynowy dba o porządkowanie produktów ich etykietowanie, paletowanie, pakowanie. Należy zbierać zamówienia i przygotowywać je do wysyłki.

Wymagania:
– gotowość szybkiego wyjazdu do Anglii i pozostanie na miejscu do grudnia
– zdolność do pracy na zmiany
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– zabranie odzieży do pracy (obuwia czarnego, spodni oraz koszuli bez wzoru)
– należy pamiętać o zabraniu 350 funtów na start
– konieczne jest opłacenie biletu autokarowego przed wyjazdem

Oferujemy:
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
– pracę na 12 tygodni
– najlepszym pracownikom zapewniamy przedłużenie umowy
– na miejscu oferujemy możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania
– konkurencyjne stawki godzinowe
– bonusy za pracę nocną
– przyjazne środowisko
– pomoc polskich koordynatorów
– ubezpieczenie jest zapewnione

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na maila: biuro@flamejobs.pl

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-od-zaraz-listopad-manchester/

ID ogłoszenia: 472564a2f0c8df8e