£od 6,50/h

Anglia praca na magazynie w chłodni zakładów mięsnych Chesterfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chesterfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 02:10

Chłodnia mięsna z Chesterfield poszukuje pracowników na magazyn. Oferta pracy w Anglii dla pracowników fizycznych przy zbieraniu towarów, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik chłodni

Lokalizacja: Chesterfield

Zarobki: stawka 6,50/h

Opis zadań:

  • Pracownik zatrudniony będzie na magazynie chłodni zakładów mięsnych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zbieranie zamówień, pakowanie gotowych towarów, paletowanie, przygotowanie do przesyłki.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek palet i kontrolowanie dostaw.
  • Zadania będą wykonywane chłodni czyli w zimnych warunkach.
  • Możliwe zadania na wysokościach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy 5 dni w tygodniu- od poniedziałku do piątku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • przyjechanie własnym autem do pracy w Anglii- na miejscu brak transportu publicznego

Oferujemy:

  • zatrudnienie poprzez Agencję
  • Po 12 tygodniach okresu próbnego zatrudnienie przez pracodawcę z Dover
  • zapewnione 28 płatnego urlopu

Aplikacja:
Zgłoszenie koniecznie w języku angielskim należy przesłać na adres: brett.pearce@staffline.co.uk
możliwość również kontaktu telefonicznego pod numerem: 07958605671

źródło: http://uk.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/pracownik-chlodni_i647

ID ogłoszenia: 7953402e235d0ee