£7,50

Anglia praca na magazynie z art. sportowymi zbieranie zamówień Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2017 15:11

Aktualne ogłoszenie zatrudnienia na magazynie z artykułami sportowymi. Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia podwyżkę po przepracowaniu 12 tygodni.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Manchester, Anglia
Wynagrodzenie: od 7,50 GBP na godzinę pracy + podwyżka po przepracowaniu 12 tygodni

Zakres zadań:

  • praca na magazynie artykułów sportowych
  • osoba zatrudniona będzie przenosiła paczki o wadze do 20 kilogramów, zbierała zamówienia, pakowała
  • obowiązkiem będzie rozładunek oraz dokładne sprawdzanie dostaw
  • przepakowanie przesyłek
  • dbanie o czystość

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • praktyczna umiejętność obsługi skanera
  • konieczność porozumiewania się za pomocą języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość zabrania ze sobą kamizelki oraz butów ochronnych – tzw. safetyboots
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę zmianową – od poniedziałku do czwartku od 8:30 do 17, piątki od 9 do 16, możliwość ewentualnie wypracowywania nadgodzin w soboty
  • po 12 tygodniach pracodawca zapewnia podwyżkę

Uwaga! Zapraszamy do aplikacji wyłącznie osoby aktualnie przebywające w Manchesterze.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • monika@am2pm.uk.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26h00b/

ID ogłoszenia: 87158fb2481018d2