£od 9,60 GBP/h brutto

Anglia praca na produkcji montaż rowerów od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: stała praca, 3 miesiące próbne
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 maja 2019 01:17

Fabryka z Londynu poszukuje od zaraz 4 chętnych do podjęcia pracy w Anglii na produkcji przy montażu rowerów. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu przez okres 3 pierwszych miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: okolice Londynu

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: od 9,60 GBP/h brutto w górę

Umowa: stała z 3 miesięcznym okresem próbnym

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej przy montażu kolejnych komponentów rowerów tradycyjnych, jak również elektrycznych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji / montażu
  • brak problemów z piciem i innymi używkami
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego w każdym stopniu, nawet podstawowym
  • dyspozycyjność od zaraz, docelowo na stałe

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne przez 3 pierwsze miesiące (okres próbny)
  • premie uznaniowe oraz dodatki socjalne
  • pomoc przy wszystkich formalnościach
  • możliwość otrzymania zaliczki po podjęciu zatrudnienia

Drodzy kandydaci prosimy o wysłanie CV (preferowane w j. angielskim) na adres:

smart.work@solution4u.com

z dopiskiem produkcja Rowerów Londyn.

Smart Work Solutions Ltd.

J349+PX Aldridge, Walsall UK

“Hundreds of jobs with a wide range of professional qualifications.”

ID ogłoszenia: 9915cd2032f1f8d4