£6,50-10 GBP/h

Anglia praca na produkcji przy pakowaniu spożywczym bez znajomości języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:32

Aktualnie zatrudnimy Polaków przy pakowaniu produktów spożywczych na linii produkcyjnej. Praca w Anglii dla osób bez znajomości języka angielskiego. Chętnie zatrudniamy pary.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,50-10 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie produktów spożywczych na linii produkcyjnej.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– chętnie zatrudniamy pary
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– spostrzegawczość
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie atutem
– przyjazne nastawienie
– przyjazd samochodem

Oferujemy:
– w tygodniu zapewniamy pracę nawet do 60 godzin
– dobre wynagrodzenie
– 28 dniowy płatny urlop
– podpisanie umowy na angielskich zasadach
– pomoc w pierwszych dniach
– pomagamy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– płatne chorobowe

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku lub polsku na maila: rzeznik@quattrorecruitment.co.uk bądź wysłać sms o treści „Mam samochod, praca na pakowaniu + Imię i nazwisko” na numer: +447824513349.

Źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-anglia,oferta,4173127

ID ogłoszenia: 24356103f31d3549