£6,50-7,00 GBP/h brutto

Anglia praca na produkcji żywności Thirsk bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Thirsk
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 17 października 2015 04:27

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta z miasta Thirsk bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Thirsk
Wynagrodzenie: 6,50-7,00 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej i polegają na pakowaniu, cięciu i znakowaniu żywności.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– kandydaci posiadający doświadczenie są mile widziani
– znajomość podstaw języka angielskiego będzie atutem
– przyjazd samochodem ułatwi pracownikowi dojazd do miejsca pracy (w pobliżu nie ma komunikacji miejskiej)
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– szybkie, energiczne tempo pracy
– sprawne dłonie
– wyrobienie norm dziennych

Oferujemy:
– pracę od 8:00 do 17:00
– wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– przyjazne środowisko
– zapoznanie z pracownikami
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego w języku angielskim na maila: middlesbrough@thebestconnection.co.uk możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 01642 672655

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/223620/Pracownik-produkcji

ID ogłoszenia: 55056216f44450d6