£6,50 GBP za godzinę

Anglia praca na taśmie produkcyjnej części auto-moto od zaraz Redditch

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Redditch
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 18:55

Fabryka części samochodowych z Redditch zatrudni pracowników do pracy w Anglii przy taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Redditch

Wynagrodzenie: 6,50 funtów za godzinę

Obowiązki:

  • Praca na produkcji części samochodowych.
  • Osoba zatrudniona będzie obejmowała stanowisko przy taśmie produkcyjnej polegające na zakładaniu elementów na wieszaki. Kolejnym krokiem będzie pakowanie oraz odpowiednie etykietowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki.

Oczekiwania:

  • zręczność, bardzo duża precyzja
  • mile widziane aplikacji od pań
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na przeprowadzenie bezproblemowej rozmowy
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na produkcji elementów samochodowych
  • zatrudnienie preferowane dla kobiet – mężczyźni również mogą się zgłaszać
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • zatrudnienie całoroczne
  • dostępne są dwie zmiany – 1 zmiana od 6 do 14 – dostępna od poniedziałku do piątku, natomiast weekend płatny jest w tych godzinach dodatkowo 1,5 stawki. 2 zmiana – 22 do 6 z możliwością nadgodzin, weekendy również płatne 1,5 stawki

Aplikacja:

  • Kontakt mailowy: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk
  • lub telefoniczny: 07879643946

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ngej/

ID ogłoszenia: 1854771c109c929

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.