£do uzgodnienia

Anglia praca od zaraz na taśmie produkcyjnej pakowanie art. spożywczych Richmond

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Richmond
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 15:17

Aktualnie poszukujemy pracowników do zakładu produkującego artykuły spożywcze na taśmę produkcyjną przy pakowaniu. Oferta pracy w Anglii w Richmond od zaraz.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce zatrudnienia: okolice Richmond oraz Leeming Bar

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wolne stanowisko produkcyjne polegać będzie na pracy przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownicy odpowiedzialni będą za pakowanie artykułów spożywczych.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • pożądana znajomość języka angielskiego na poziomie który umożliwi swobodne komunikowanie się
  • atutem będzie możliwość zabrania auta na czas umowy
  • zręczność
  • gotowość do zmianowej pracy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji artykułów spożywczych

Oferujemy:

  • duża ilość godzin pracy
  • zmiany ośmiogodzinne lub dwunastogodzinne, dzienne oraz nocne
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia pracy stałej

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres.

  • Adres kontaktowy: damian@imperialworkforce.com
  • Dla zainteresowanych możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 01325 467437

źródło: http://anglia-praca24.pl/oferty/produkcja/pracownik-linii-produkcyjnej_i5018

ID ogłoszenia: 903545c88b2de04c