£8,50

Anglia praca od zaraz bez języka przy sprzątaniu biur w Londynie 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 02:32

Poszukiwani sprzątacze i sprzątaczki do podjęcia pracy w Anglii przy sprzątaniu biur w Londynie i okolicach. Zatrudnienie 2018 od zaraz i bez języka angielskiego. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce: Londyn

Liczba miejsc: 10

Start: ASAP

Zadania:

Praca w zespołach kilkuosobowych przy sprzątaniu biurowców na terenie Londynu.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzątaniu
  • mile widziana znajomość języka
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • odpłatne zakwaterowanie na miejscu w kwocie 40 GBP tygodniowo
  • wsparcie polskojęzycznych pracowników na miejscu
  • możliwość brania godzin nadliczbowych (płatne ekstra)

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: sprzatanie Londyn 07/18.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 3455b32e830b7b5b

1 odpowiedź na “Anglia praca od zaraz bez języka przy sprzątaniu biur w Londynie 2018”

  1. Wiktoriazab na 3 lipca 2018 @ 18:29

    Witamy, dwie energiczne dziewczyny poszukują pracy. Przykładamy się do wykonywanych obowiązków i wykonujemy je dokładnie. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej wiadomości. Pozdrawiamy