£9,25 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji sprzętu AGD Leeds

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2018 z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 04:33

Fabryka sprzętu AGD z Leeds UK zatrudni od zaraz pracowników produkcji do pracy w Anglii. Oferta bez znajomości języka przy taśmie na montażu poszczególnych elementów pralek, zmywarek lub lodówek.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leeds

Zarobki: 9,25 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 2 osoby od zaraz, 4 osoby od nowego roku

Umowa: na czas określony do końca czerwca 2018 z opcją przedłużenia

Zadania:

Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na montażu kolejnych komponentów sprzętów AGD (pralki, lodówki, zmywarki). Zadania wykonywane są z użyciem narzędzi tradycyjnych oraz elektronarzędzi.

Wymagania:

– sumienność, uczciwość, pracowitość

– brak problemów z nałogami (szczególnie związanych z nadużywaniem napojów wysokoprocentowych)

– mile wdziane osoby znające język angielski

– atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

– zatrudnienie za pośrednictwem agencji do końca czerwca 2018

– zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu w komfortowych warunkach (koszt ok 40 GBP/tyg)

– na miejscu pomagamy z wszelkimi formalnościami

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres oxf-agency@solution4u.com

z dopiskiem “produkcja AGD Leeds 2018”

OXF employment Ltd.
10-28 Friars Entry
Oxford UK

ID ogłoszenia: 7485a370a534b88b

10 komentarzy na “Anglia praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji sprzętu AGD Leeds”

  1. „Produkcja kosmetyków, Leeds 11/2017″ na 19 grudnia 2017 @ 11:44

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mam 22 lata, od 18 roku życia pracowałem na produkcji. Jestem dostępny na wyjazd do
    Anglii od Stucznia. Proszę o kontakt pod nr.667405617.

  2. Produkcja kosmetyków, Leeds 11/2017″ na 19 grudnia 2017 @ 15:37

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą.
    Pracę mogę zacząć od zaraz
    krzysiek3271@wp.pl

  3. Witam jestem zainteresowany można wiecej informacji prosić oriv na email?

  4. produkcja AGD Leeds 2018 na 27 grudnia 2017 @ 12:56

    Witam. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy na produkcji. Posiadam doświadczenie na tym stanowisko oraz umiejętności obsługiwania elektronarzędzi,jestem abstynentem. Interesowałaby mnie praca od stycznia 2018

  5. Damian Opala na 27 grudnia 2017 @ 19:39

    Witam razem z bratem mieszkam w Wakefield od niedawna. Chętnie podejmiemy pracę nawet od jutra. Mam 23 lata a brat 29. Mamy doświadczenie w ciężkiej pracy.
    Jest to dla nas korzystna oferta gdyż bardzo słabo mówimy po angielsku.
    Liczymy na telefon do państwa. Posze się odzywać na nr +48535569075

  6. Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą “produkcja AGD Leeds 2018”.
    Proszę o kontakt na adres e-mail ck.kielce.kom@gmail.com
    Wyślę cv.
    Z poważaniem
    Katarzyna Kunderak

  7. Witam, jestem zainteresowana pracą „produkcja AGD Leeds 2018″
    Jestem zainteresowana każdą pracą na północy kraju Leeds, Manchester..
    Proszę o kontakt
    Pozdrawiam

  8. jesteśmy zainteresowani ofertą pracy mieszkamy i pracujemy w Londynie ,możemy zacząć prace od lutego 07448133868

  9. Mieszkam w Leeds i jestem zainteresowana oferta pracy mam 20 lat doswiadczenia na produkcj moj nr 07459719017

  10. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą. Proszę o kontakt tel. 506 258 261

Zostaw odpowiedź do Katarzyna