€2,000.00

Anglia praca od zaraz jako opiekun-opiekunka osób starszych w Berkshire, Somerset

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Berkshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2022 00:12

Od zaraz m.in. na terenie Berkshire, Somerset dostępna do podjęcia legalna praca w Anglii na stanowisku opiekuna bądź opiekunki osób starszych. Konieczna dobra znajomość języka angielskiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia oraz przy opiece nad osobami starszymi.

Jeśli jesteś osobą która:
– jest empatyczna i zależy Ci na niesieniu pomocy innym
– zna język angielski w stopniu dobrym
– chce zarobić dobre pieniądze
, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekun Osób starszych(Live-in Care Assistent) opieka 24h na dobę- (różne lokalizacje: min. Berkshire, Somerset)
waruki finansowe: £600 – £800 za tydzień

Wymagania:
– zaświadczenie o niekaralności
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Nie musisz mieć doświadczenia w opiece, zapewniamy bezpłatny kurs!

Obowiązki:
– opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
– pomoc w czynnościach samoobsługowych
– asystentura w codziennych czynnościach życiowych
– zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
Klient zapewnia: pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Live In Anglia

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 258622864b2b31d3