PLN 8 - 10 tys./m-c brutto

Anglia praca od zaraz na budowie przy remontach łazienek bez języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 października 2017 04:31

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla budowlańców bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Chętnie zatrudnimy od zaraz na budowie z Londynu przy remontach łazienek.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: około 8-10 tysięcy złotych za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała wyrównywaniu powierzchni, montażu płyt karton-gips oraz układaniu płytek
  • do zadań pracownika będzie należało również gipsowanie oraz malowanie

Wymagania:

  • doświadczenie i praktyka przy remontach łazienek
  • świadczenie usług na wysokim poziomie
  • zaletą będzie znajomość hydrauliki i elektryki
  • zdolność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • świetne zorganizowanie
  • dbanie o estetyczny wygląd wykonanej pracy
  • komunikatywność i otwartość

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień
  • pracę w stałych godzinach 8-17
  • perspektywę rozwoju umiejętności
  • materiały i narzędzia potrzebne do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należą za pomocą formularza na stronie:

ID ogłoszenia: 70359e689109c910

2 komentarze na “Anglia praca od zaraz na budowie przy remontach łazienek bez języka Londyn”

  1. Witam
    Wieloletnie doswiadczenie glownie wykonczeniowka . Plytki wlektryka gladzie itd

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.