£6,7-10

Anglia praca od zaraz na magazynie bez doświadczenia Order pickerzy UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 m-ce, czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2016 00:05

Od zaraz możliwość podjęcia pracy w Anglii bez wymaganego doświadczenia jako order picker. Zatrudnienie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień na magazynie z wykorzystanie skanera lub słuchawek.

Oferujemy pracę w magazynach wiodących brytyjskich sieci logistycznych m.in w:
Szkocji (Glasgow/Livingston), Anglii: Doncaster, Bedford, Northampton, Nottingham i inne.

Praca w magazynie polega głównie na order pickingu, to znaczy zbieraniu zamówień (np ze skanerem albo ze słuchawki) i przeniesienie ich w odpowiednie miejsce by można było następnie wysłać je do klienta; order picker efektywnie zbiera zamówienia upewniając się, że odpowiednia liczba i rodzaj produktów jest zapakowana i przygotowana do wysyłki.
Dochodzą do tego inne małe prace magazynowe, jak np. przyjmowanie, pakowanie i przepakowywanie zamówień, zgłaszanie wszelkich uszkodzeń towaru, utrzymywanie miejsca pracy i narzędzi w porządku itp.

Transport z i do miejsca pracy, jeśli będzie taka potrzeba, ok. £5 dziennie.
Na miejscu może odbyć się się prosty test weryfikujący podstawową znajomość
j. angielskiego. Wszelkie formalności odbędą się również po angielsku już na miejscu.
Oprócz tego pracodawca ma prawo przeprowadzić testy na obecność alkoholu i narkotyków.

Płaca w zależności od osiąganej normy:
£6,70 – £11/h (+bonusy&overtime).

Zakwaterowanie płatne.

Obowiązki m.in.:
zbieranie zamówień za pomocą skanera lub słuchawki,
przyjmowanie zamówień zewnętrznych,
przygotowywanie do wysyłki,
inwentaryzacja,
zgłaszanie uszkodzeń towaru itp.

Wymagania:
znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej, komunikatywnym,
doświadczenie nie wymagane (mile widziane),
gotowość do podjęcia pracy 2- lub 3- zmianowej,
umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie bez nadzoru,
zaangażowanie,
zorganizowanie,
poczucie odpowiedzialności,
dbałość o szczegóły.

Oferujemy:
godzinowe wynagrodzenie z tygodniowymi wypłatami,
pomoc z znalezieniu zakwaterowania,
pomoc w założeniu konta bankowego,
praca na pełny etat (40+ godzin),
umowę o pracę tymczasową do 3 miesięcy, po czym możliwość otrzymania kontraktu na czas nieokreślony,

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy:
(+44) 07459 838037 /////////////////////// cv1@maderecruitment.co.uk

ID ogłoszenia: 13656b0de37ca9ac